Oferty pracy

DOŁĄCZ DO NASZEGO TEAMU!

Kochamy projektować oprogramowanie i szukamy ludzi, którzy mają taką samą pasję.

Akcja REKRUTACJA !! Budujemy zespół do nowego projektu Autonomicznej fabryki 4.0 – systemu zarządzania produkcją opartego o IoT, Indstry4.0, okulary VR.  Zmieniliśmy biuro – jesteśmy teraz w Warszawie ale spotkasz nas też w UK, Szwecji, Finlandii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Danii a w przyszłości w kolejnych krajach Europy i nie tylko…

Inżynier wdrożeń i serwisu

Miejsce pracy:  Warszawa

RefID: WDRO32017

Potrzebujemy inżyniera wdrożeń i serwisu do zespołu w Warszawie. Chcesz nauczyć się w praktyce wdrażać oprogramowanie do zarządzania produkcją, chcesz spróbować czegoś nowego ciekawego – dołącz do nas!

Zadania:

  • zespołowe i samodzielne prowadzenie części wdrożeniowej projektu
  • konfiguracja środowiska produkcyjnego oraz pomocniczych
  • udział w testach produktów i przygotowaniu dokumentacji
  • obsługa zgłoszeń serwisowych

W swojej pracy będziesz musiał posługiwać się językiem angielskim, jeżeli brakuje Ci odwagi aby się nim posługiwać zapewnimy zajęcia z native speaker’em. Po 6 miesiącach pracy zapewnimy plan szkoleń dopasowany do Twoich umiejętności i ścieżki rozwoju, którą chcesz podążać.

Wymagania:

Obowiązkowe:

  • znajomość TSQL (procedury, zapytania, raporty) ponieważ używamy baz SQL Server we wszystkich naszych produktach do parametryzacji i przechowywania danych
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, zagadnień bezpieczeństwa systemów, komunikacji sieciowych
  • komunikatywność nie tylko w protokołach przemysłowych ale też w protokołach międzyludzkich

Wskazane:

  • znajomość .NET do aplikacji desktop ponieważ na tą chwilę wszystkie aplikacje klienckie są u nas tworzone w C#
  • znajomość .NET do tworzenia aplikacji web ponieważ do przeglądania danych w naszych produktach używamy aplikacji ASP.NET
  • znajomość zagadnień komunikacji po protokołach TCP/UDP/RS ponieważ nasze aplikacje komunikują się z różnymi urządzeniami zewnętrznymi po powyższych protokołach
  • znajomość zagadnień protokołów przemysłowych (profibus, modbus, OPC UA) będzie dodatkowym atutem ponieważ nasze aplikacje komunikują się z urządzeniami przemysłowymi korzystającymi z tych protokołów
  • znajomość zagadnień systemów sterowania PLC

Oferujemy:

  • Udział w międzynarodowych projektach w Polsce i zagranicą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Wsparcie w aktywności sportowej w ramach drużyny ILABO Sport z osiągnięciami w triathlonie (wspólne treningi pływackie, rowerowe, biegowe)
  • Pakiet medyczny i abonament na sport 🙂

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ILABO Sp z o.o. z siedzibą w Piasecznie ul. Julianowska 45.”

Kierownik Projektów

Jeżeli nie oglądasz programów: „Jak to jest zrobione”, „Pogromcy Mitów”, „Polak potrafi” oraz nie wiesz co to znaczy BigData, CloudComputing to ogłoszenie raczej nie jest dla Ciebie. Chcesz prowadzić wdrożenia systemów które tworzymy i wdrażamy w całej Europie – dołącz do nas!

Zadania które będziesz realizował/a:

  • planowanie i prowadzenie projektów wdrożeniowych
  • przygotowanie koncepcji rozwiązań
  • dobór komponentów softwarowych i sprzętowych do projektu
  • udział w testach i przygotowaniu dokumentacji
  • rozliczanie projektów
  • kierunkowanie rozwoju produktu ILABO
  • organizacja testów R&D nowych technologii

Wymagania:

  • bardzo dobra samoorganizacja i samodzielność
  • skuteczność w działaniu – nastawienie na realizację celu
  • komunikatywność
  • ciekawość – żebyś miał fun z tego co robisz
  • dusza podróżnika – będziesz miała okazję pojeździć po Europie/świecie

Wskazane:

  • ogarnięcie z tematów systemów operacyjnych Windows, zagadnień bezpieczeństwa systemów, komunikacji sieciowych
  • ogarnięcie w tematach przemysłowych
  • przydałby się z rok doświadczenia na podobnym stanowisku, ale jak go nie masz – i tak wbijaj
  • wykształcenie wyższe preferowane, może być w toku (preferowany kierunek informatyczny lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Handlowiec

RefId: HANDL42017

Potrzebujemy Handlowca do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży – zapraszamy do nas! Praca obejmuje sprzedaż rozwiązań oferowanych przez ILABO: systemów etykietowania automatycznego, systemów zarządzania produkcją (MES, APS).

Zadania:

  • kontakt z potencjalnymi klientami,
  • działania w kierunku sprzedaży naszych rozwiązań,
  • utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
  • negocjowanie warunków kontraktów,
  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych,
  • tworzenie oraz prowadzenie prezentacji dla klientów
  • uczestnictwo w konferencjach

Wymagania:

  • znajomość technik sprzedaży,
  • doświadczenie w pracach na stanowiskach związanych z samodzielną sprzedażą – rozliczane z indywidualnych osiągnięć planów sprzedażowych,
  • umiejętność autoprezentacji,
  • umiejętność prowadzenia ciekawej rozmowy i moderowania dyskusji,
  • umiejętności analizy sytuacji klienta,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • własna inicjatywa, samodzielność, dyscyplina, kreatywność i poczucie humoru